g shor orgazm aşısı
G shot orgazm aşısı
, cinsel uyarılma ve hazzın arttırılmasını sağlayan ve modern dünyada popüler hale gelen bir işlemdir. Aynı zamanda G noktası büyütme işlemi olarak da bilinen bu yöntem, kadınlarda orgazm olabilme oranını arttırmaktadır. Genital bölgeye uygulanan bu aşı tekniğinde cinsel uyarılma eşiği yükseltilmiş olur.

G shot orgazm aşısı sayesinde kadın orgazmlarının artırılması ve kadınlarda görülen orgazm bozukluklarının giderildiği de bilimsel olarak ifade edilmektedir. Ve bu aşı orgazm olamamanın zorluklarını yaşayan hastalarımıza çözüm olmaktadır. Bizimde kliniğimizde uyguladığımız bu orgazm olamama tedavisi hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

G Noktası Nedir? G Shot Orgazm Aşısı Ne İfade Etmektedir?


G noktası denilen bölge, ilk olarak 1950 yılında Alman Jinekolog Ernst Grafenberg tarafından ortaya atılmış bir kavramdır. G shot olarak da bilinen bu bölge, kadın orgazmında hiç şüphesiz ki önemli bir yere sahiptir. Genellikle hassasiyet oranı yüksek olan bu genital bölge, uyarıldığı vakit orgazma sebebiyet verebilmektedir.

Vajinal orgazm ile klitoral orgazm arasında bir yere sahip olan G shot, vajinal orgazma oranla daha duyarlıdır. İlk etapta ön vajina duvarı kısmında olduğu düşünülen G bölgesinin, her kadında farklı bir alanda olduğu düşünülmeye başlanmıştır. Günümüzde de G noktasının tam olarak vajinanın hangi bölgesinde bulunduğu net bir şekilde bilinmemektedir.

G shot orgazm aşısı da kadınlarda cinsel hayatı canlandıran ve G noktası bölgesine uygulanan bir uyarıcı olarak tanımlanabilir. Cinsel terapilerle elde edilemeyen uyarılmanın fizyolojik olarak müdahale edilerek elde edilmesi bu aşı sayesinde mümkün olabilir. Kadınlarda orgazm olma hali daha çok psikolojik nedenlere bağlı olabildiğinden genellikle cinsel terapilerdeki teknikler uygulanabilir. Fakat sorunun fizyolojik olması sebebiyle G shot gibi aşı yöntemleri de tercih edilebilir.

Bizde kliniğimizde hem O shot aşısı hem de G shot aşı tedavilerini hastalarımıza sağlıyoruz. Orgazm olamamanın zorluklarını yaşayan hastalarımıza da bu tedavileri öneriyoruz.

G Noktası Nasıl Bulunabilir?

Kadınlarda G noktası hakkında belki de en çok merak edilen detayların başında bu bölgenin tam olarak nerede olduğu gelmektedir. Fakat G noktasının tam olarak sabit bir konumda bulunduğunu söyleyebilmek de ne yazık ki mümkün değildir. Genellikle cinsel ilişkide keşfedilen bu nokta, uyarılma neticesinde kanlanıp şişkin hale gelen bir çıkıntı olarak tanımlanmaktadır.

G noktasının vajinal boşalma noktasında olduğu da bilinmektedir. Kadının orgazm olması hali bazı cinsel birlikteliklerde G noktasının saptanması ile mümkündür.

G Shot Orgazm Aşısı Nedir?


G shot orgazm tedavisi, cinsel uyarılmayı arttırmaya yönelik uygulanan ve son dönemlerde popüler olan bir tekniktir. Kadınlarda orgazm olabilmeyi daha kolay kılan aşı, cinsel birliktelik esnasında uyarılma oranını arttırabilir.

Aşının içeriğinde hyaluronik asit adı verilen bir dolgu maddesi bulunmaktadır. Hyaluronik asit, cildin gençleşmesine ve hücrelerin yenilenmesinde de kullanılan insan metabolizmasında da hali hazırda var olan bir maddedir.

İlk olarak ABD’li Doktor David Matlock tarafından uygulanan bu tedavi, kadınlarda orgazm olamama sorununu tamamen ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Günümüz modern dünyasında kadın orgazmının önemi de artık daha iyi bir şekilde anlaşılmıştır. Dolayısıyla kadınlarda orgazmın gelişmesi ve varsa orgazm ile ilgili sorunların ortadan kaldırılması için uygun adımların atılması da önemlidir.

G Shot Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

G shot orgazm aşısı için bize başvuran hastalarımızı ilk önce bir ön jinekolojik muayene sürecinden geçirmemiz gerekiyor. Bu muayene neticesinde hastamızın orgazm olamama sorunlarını ortadan kaldıracak olan çözümleri sunmaya başlıyoruz. Bu çözümlerin arasında da O shot ve G shot gibi aşı tedavileri başı çekiyor.

Orgazm aşısını mutlaka uzman hekimlerin steril bir klinik ortamda uygulaması gerekiyor. Biz de kliniğimizdeki hastalarımıza bu steril ortamı tamamen sağlayabiliyoruz. Ön muayene sürecinden geçirdiğimiz hastamızın patolojik ya da enfeksiyon gibi sorunları bulunmuyorsa G noktasının olduğu bölüme enjeksiyon işlemini uyguluyoruz.

İnce uçlu özel bir medikal iğne ile uyguladığımız dolgu işleminde insan vücudu için güvenilir olan hyaluronik asit maddesi kullanıyoruz. İşlemden önce de hastanın herhangi bir şekilde ağrı ya da sızı hissetmemesi adına hafif anestezik ilaçlar uyguluyoruz. Yani ortalama 10 – 20 dakika arasında bir sürede aşı işlemini tamamlayabiliyoruz.

G Shot Aşısı Sonrası

G shot aşı işlemi sonrası hastalarımız normal gündelik hayatlarına aynı gün içerisinde dönebilmektedir. Aşı işleminin hemen ardından hafif bir kanam olması oldukça normal bir durumdur. Yine aynı şekilde enjeksiyon yapılan bölgede hafif derecede sızı ya da ağrı oluşumu da mümkündür. Tabi bu durumlar tamamen geçici olup kısa sürede etkisini kaybedecektir.

G shot işleminin ardından herhangi bir şekilde pansuman yapılmasına gerek yoktur. Aşı uygulamasında cerrahi bir işlemin yapılması da söz konusu değildir. Dolayısıyla işlemden sonra enfeksiyon riski de yok denecek kadar azdır.

Aşı uygulamasının ardından spor yapılabilir ve hatta cinsel ilişkiye de girilebilir. Kişinin gündelik hayatında herhangi bir kısıtlama olmasına gerek yoktur. Fakat aşı sonrası beklenmeyen bir etki ile karşılaşılmış ise o zaman derhal kliniğimize başvurmanız tavsiye edilir.

G Shot Orgazm Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

G shot aşısı, yetişkin olup orgazm sorunu yaşayan kadınlara yönelik geliştirilmiş özel bir formüldür. Kliniğimize bu sorunlar sebebiyle başvuruda bulunan hastalarımıza O shot ya da G shot gibi tedavileri bizde tavsiye ediyoruz. Elbette hastalarımıza uyguladığımız bir ön muayene sürecinden sonra aşının uygulanıp uygulanmayacağına karar veriyoruz. Tabii G shot orgazm aşısı, orgazm olamayan hastalarımıza uyguladığımız bir yöntemdir, ancak bu yöntemi uygulayamadığımız durumlarda vardır.

G shot aşısını aşağıdaki durumlarda tavsiye etmiyoruz:

  • Hamilelik durumunda
  • Daha önce herhangi bir şekilde orgazm deneyimi yaşamamış olan kişilere
  • Hyaluronik asit maddesine alerjik reaksiyon geliştiren kişilere
  • Vajinal genişleme durumunun ileri seviyede olduğu kişilere

Yukarıda bahsi geçen durumlar, G shot aşısı için engel teşkil etmesi muhtemel durumlardır. Örneğin daha evvel orgazm deneyimi yaşamamış olan kişiler, deneyim eksikliği sebebiyle orgazm sorunu yaşadıklarını düşünebilir. Vajinal genişleme durumu olan kadınlarda bu sorunu çeşitli cerrahi operasyonlar ile tamamen ortadan kaldırabilir.

G Shot Orgazm Aşısı Riskli midir?

G shot orgazm aşısı hakkında belki de en çok merak edilen konulardan biri aşının risk taşıyor olup olmadığıdır. Aşının güvenilir bir şekilde uygulanması için mutlaka klinik bir ortamda olmak gerekir. Aşıyı uygulayacak olan hekimin de bu alanda uzman olması önemlidir.

Tüm bu kriterler sağlanmış ise aşının herhangi bir risk taşıdığını söylemek pek de mümkün değildir. O shot ve G shot gibi orgazm aşıları, risk faktörü bakımından güvenilir tekniklerdir.

G shot aşısından sonra çok nadir görülen yan etkiler arasında idrar yolu enfeksiyonu riski bulunabilir. Böyle bir durum ile karşılaşılması halinde kliniğimize başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara da G Shot Orgazm Aşısı Fiyatı

G shot orgazm aşısı için ilk etapta net bir fiyat bilgisi verebilmek ne yazık ki pek mümkün değildir. İlk önce hastanın uzman hekim gözetiminden geçmesi ve buna uygun olacak şekilde bir tedavi planının oluşturulması gerekir. Sağlık ekipmanlarının ücretleri de belirlendikten sonra aşının net fiyat bilgisine ulaşabilmek mümkündür.

G shot aşısı hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için de kliniğimiz ile iletişime geçmeniz önerilir. İletişim sayfasındaki bilgilerden yola çıkarak kliniğimiz ile dilediğiniz her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Aynı zamanda kliniğimizde, hastalarımıza 3 günde vajinismus tedavisi de uyguluyoruz. Hastalarımızın jinekolojik tedavi gerektiren kadın hastalıklarında uyguladığımız tedavi yöntemleriyle ilgili sitemizde detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca genital gençleştirme, menopoz tedavisi, vajina daraltma, vajina genişletme, kolposkopi ve bunun gibi uygulamalar hakkında da sitemizde detaylı paylaşımlar bulunmaktadır.