genital kök hücre tedavisi
Son yıllarda hastalarımızın sıkça tercih ettiği genital kök hücre tedavisi, cinsel işlev bozuklukları gibi sorunların çözümünde en yeni tedavi yöntemlerindendir. Önceleri yalnızca erkeklerin sertleşme sorununa çözüm sunan bu tedavi yöntemi, son yıllarda kadınların genital bölge sorunlarının ve cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde de etkili bir uygulamadır. Etkili bir tedavi yöntemi olması sebebiyle, tarafımıza başvuran hastalarımızın cinsel sorunlarının ve idrar kaçırma gibi hastalıklarının tedavisi içinde kliniğimizde uyguladığımız yöntemlerden biridir.

Genital Kök Hücre Tedavisi Nedir?

Hem kadınlarda hem de erkeklerde, cinsel işlev bozukluklarını ortadan kaldıran yöntemlerden biri genital kök hücre tedavisi dir. Ayrıca son yılların etkili tedavi yöntemlerinden biri olan kök hücre, birçok hastalığın iyileştirilmesinde etkilidir.

PRP, O Shot, G Shot gibi tedavilerin etkili olmaması halinde, hastalarımıza genital kök hücre tedavisi uygulanabilir ve bu tedavi etkili sonuçlar vermektedir. Tarafımıza cinsel işlev bozukluğu sebebiyle başvuran hastalarımızın, ön tekliklerle hastalıklarının nedenleri belirlendikten sonra, iyileşmenin daha etkili olması içinde kök hücre tedavisi uygulanabilir.

Genital kök hücre tedavisi sonrasında hastamızın cinsel yaşamı daha sağlıklı olur. Hızlı ve etkili sonuçlar veren bu tedavi yönteminin başarı oranı da oldukça yüksektir. Kliniğimizde de, cinsel işlev bozukluğu sebebiyle tarafımıza başvuran kadın hastalarımıza uyguladığımız kök hücre tedavisi, hastalarımızın daha aktif bir cinsel yaşam sürmesini sağlamaktadır.

Genital Kök Hücre Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Tedaviye başlamadan önce tanı koyabilmek için, hastalarımızı ön muayeneden ve sonrasında gereken tüm tetkiklerden geçiriyoruz. Tabii bu süreçte; hastalarımızın idrar ve kan tahlili gibi kontrollerini de yapıyor ve hastalarımızın genel sağlık durumları hakkında da bilgi ediniyoruz. Tetkikler sonrasında, hastalarımızı hem fiziksel hem de psikolojik olarak değerlendiriyoruz. Hastalarımızın cinsel işlev bozukluğunun nedenini belirleyerek tanı koyuyor ve tedavi sürecine başlıyoruz.

Genital kök hücre tedavisi için ilk aşamada, hastamızdan liposuction tekniği ile yağ dokusu hücreleri alıyoruz. Hastamızdan aldığımız yağ hücrelerinden, özel medikal tekniklerle kök hücre elde ediyor ve elde ettiğimiz kök hücreleri hastamıza transfer ediyoruz. Kök hücreleri vulva, vajina ve klitoris bölgelerine uyguluyoruz. Tüm bu işlemleri yaparken herhangi bir cerrahi müdahale uygulamıyoruz.

Sadece birkaç saat süren bu uygulamadan sonra, hastalarımızın daha aktif bir cinsel fonksiyona sahip olmalarını sağlıyoruz. Genital kök hücre tedavisi, yan etkisi oldukça olduğundan birçok kadın hastamız tarafından tercih edilmektedir.

Kök Hücre Tedavisi Kalıcı Bir Yöntem midir?

kök hücre tedavisi kalıcı mıdır
Genital kök hücre tedavisi, cinsel işlev bozukluklarında etkilidir ve bu sağlık sorununu ortadan kaldıran tedavilerden biridir. Kök hücre tedavisi uygulandıktan sonra, takriben 6 ila 12 ay içinde kesin sonuç almak mümkündür. Tedavi sonrasında genellikle cinsel ilişki isteğinde artış olur. Ayrıca cinsel ilişki esnasında ağrı yaşayan hastalarımızın ağrıları da ortadan kalkabilir. Aynı şekilde idrar kaçırma sorunu yaşayan kadınlarda da, bu tedavi etkilidir.

Genital Kök Hücre Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Kök hücre tedavisi birçok hastalığı iyileştirmede en etkili uygulamalardan biridir. Cinsel işlev bozuklukları, cinsel birleşmede yaşanan ağrıların giderilmesi, idrar kaçırma ve genital kuruluk gibi sağlık sorunlarının tedavisi için uygulanabilir.

Elbette bu tedaviler için bir yaş sınırı vardır. Kliniğimize başvuran yetişkin hastalar, kök hücre tedavisi için uygun adaylardır. Ancak henüz reşit olmayan hastalarımız için bu tür tedaviler uygun değildir.

Kök Hücre Tedavisi Başarılı mı?

Genital kök hücre tedavisi başarı oranı oldukça yüksek bir uygulamadır. Son yılların en önemli tıbbi gelişmelerinden biri olan kök hücre, genital problemlerde de başarılı bir tedavi yöntemidir. Kök hücre tedavisi için tarafımıza başvuran hastalarımızın her biri tedavimizden memnun kalmıştır.

Ankara’da Genital Kök Hücre Tedavisi Fiyatları

Ankara’daki kliniğimiz genital kök hücre tedavisi konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır. Bu tedavi için kliniğimi arayarak randevu oluşturabilir ve tedavi sürecini başlatabilirsiniz. İletişim sayfamdaki numaraları arayarak kök hücre tedavisi için randevu alabilirsiniz. Ön tetkikler sonrasında hastamıza uygulayacağımız yöntem ve tedavi süreci fiyatların belirlenmesini sağlamaktadır. Bu sebeple, ancak ön tetkikler sonrasında hastalarımızı genital kök hücre tedavisi fiyatları ile ilgili bilgilendirebiliyoruz.