Dr. Esra Demir Yüzer, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Doğum uzmanı Esra Demir Yüzer ‘in tıp hayatı alanında ilk olarak Siirt Merkez Demirkaya Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak başlamıştır. 2 yıl burada görev yapıktan sonra, 1997 yılında uzmanlık sınavını başarı ile tamamlayarak, Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlamıştır.

2001 yılında iseUzman Kadın Doğum hekimi olarak mezun olmuştur.
2001 yılı ile 2009 yılları arasında hem Sakarya Çocuk Bakım ve Doğum Evi’nde hem de kendi özel muayenehanede hastalarına hizmet vermiştir.

2009 yılından bu yana devlet görevinden ayrılarak, genital bölge estetiği alanında tedavilerini özel muayenehanesinde gerçekleştirmiştir. 2013 yılına kadar Sakarya’daki muayenehanesinde hastalarını tedavi eden kadın doğum doktoru Esra Demir Yüzer, 2013 yılından itibaren Ankara 3D Estetik ve Güzellik muayenehasi kadın hastalıkları tedavi merkezi ile genital bölge alanında tedavilerini sürdürmeye devam etmektedir.

Katıldığı Kurs ve Ulusal Kongreler

Eğitim hayatı boyunca kendini yetiştirmiş olan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktor, aynı zamanda katıldığı kongreler ile de tecrübesini – deneyimini arttırmıştır. Genital bölge hastalıklarının çözümünün sağlanması, bu alanda tıp alanındaki çalışmalarını takip etmesi katıldığı kongreler ile de devam ettiriyor.

  • Yenidoğan Resüsitasyonu
  • Ovulasyon İndüksiyonu
  • Cinsel Terapi (Cinsel Terapist unvanı almıştır)
  • Tüp Bebek Sertifikası
  • Estetisyenlik Sertifikası
  • PRP Tedavileri – Mezoterapi

Yukarıda verilen alanlarda katılımı olmuş ve gerekli resmi belgelerin temin edilmesi sağlanmıştır. Uzmanlaşmış olduğu alanın genital bölge estetiği olması, tecrübelerini bu alanda değerlendirmek adına 3D Estetik ve Güzellik muayenehanesi’ni kurmasını sağlamıştır. Profesyonel genel bölge estetiği alanında yıllardır çalışıyor olması ve başarılı bir ekip ile hizmet veriyor olması, hastaların endişeye yer vermemesini sağlıyor. İletişime geçerek, Dr. Esra Demir Yüzer tecrübesi ile genital bölge probleminizi sonlandırabilirsiniz.

Katıldığı Ulusal Kongreler ve Kurslar